Έκανε το τρία στα τρία ο Ατρόμητος στις ανατροπές!

Μία ημέρα μετά τις αναμετρήσεις των Κ19 και Κ17 στο πρωτάθλημα μέσα στην Κρήτη απέναντι στον ΟΦΗ και τις νίκες που πήραν με τις ανατροπές στο σκορ και οι Κ15 έκαναν την ανατροπή απέναντι στον Πανιώνιο και πήραν τη νίκη με 2-1 για το Νότιο όμιλο της Super League K15!

Ο Πανιώνιος στο πρώτο ημίχρονο προηγήθηκε στο ματς με 1-0 χάρη στο γκολ του Γιαννή, με τον Ατρόμητο να ανατρέπει το σκορ στο δεύτερο ημίχρονο με τα γκολ των Τσαντήλα, Παναγιώτου!

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Τάκης Παπακαλοδούκας): Στεφάνου, Τσομπάνης, Ντρέκης, Αναστασίου, Δημητρέλης, Κούτρας, Τσέλος, Κωνσταντακόπουλος, Γιαννής, Παυλής, Θεοδωρακόπουλος, ενώ αγωνίστηκαν και οι Λιάμπος, Κιοσσές, Αθητάκης, Αποστόλου, Πιτσουρδάκης.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Πέτρος Κοντομβράκης): Παπαϊωάννου, Μπίμπας, Καρδαμης, Γκίνη, Τσιάβος, Παναγιώτου, Κουτουλακος, Ανταλής, Τσαντήλας, Μητρόπουλος, Αγκούσι, ενώ αγωνίστηκαν και οι Καλαμάτας, Πατσατζόγλου, Μούτσης, Ρηγοπουλος, Κατσούρος.