Έφυγε με τον βαθμό η Λαμία από τα Γιάννενα

Τον βαθμό της ισοπαλίας στην εκτός έδρας αναμέτρηση, κατάφερε και πήρε η Λαμία από τον ΠΑΣ Γιάννινα με το τελικό 1-1.

Στο 42ο λεπτό της αναμέτρησης οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με το πλασέ του Καραμποΐκη, με τη Λαμία στο δεύτερο ημίχρονο να ανεβάζει αισθητά την απόδοσή της.

Χαρακτηριστικό ότι στο 68′ είχε δοκάρι σε κεφαλιά του Βλαχομήτρου, ενώ στο 89′ κατάφερε να πάρει τον βαθμό με το γκολ του Φουσέκη!

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Μάριος Παναγιώτου): Βενετικίδης, Κάγια, Τάτσης, Γώγος, Βασιλάκης, Λιάσος, Μπούμπας, Νάουμετς (83′ Νάνος), Καραμποΐκης (58′ λ.τρ. Λιάπης), Παπαδόπουλος (71′ Θεοχάρης), Πήλιος.

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ (Λάκης Παπανικολάου): Σόμογλου, Κουδούνας, Ψωρογιάννης (71′ Βλαχάκης), Κασάπας, Μητσόπουλος, Καραγιάννης, Καρβέλης, Αλτάνης, Βλαχομήτρος (58′ λ. τρ. Φουσέκης), Λαμπρόπουλος, Τανγκαλάκης.

* Η φωτογραφία είναι από την ιστοσελίδα super-fm.gr.