Ανατροπή στις καθυστερήσεις και νίκη για Βέροια με Παναιτωλικό!

Δυσκολεύτηκαν αλλά πήραν τη νίκη οι Κ15 της Βέροιας τη νίκη στο γήπεδό τους με 2-1 απέναντι στον Παναιτωλικό. Οι φιλοξενούμενοι ήταν αυτοί οι οποίοι αιφνιδίασαν τον αντίπαλό τους και μόλις στο 1ο λεπτό του αγώνα προηγήθηκαν με τον Φραγκούλη, αλλά η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη.

Στο 32′ ο Βασίλτσης της Βέροιας ισοφάρισε σε 1-1, με τον Γκιλιόπουλο να έχει δοκάρι στο 50′ και στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, στο 81′, ο Λούτσης ήταν αυτός ο οποίος με δικό του γκολ χάρισε στους γηπεδούχους τους τρεις βαθμούς της νίκης!

ΒΕΡΟΙΑ (Γιάννης Καψαλιάρης): Διούδης, Κατσκαβέλης, Κουτσούκης (60′ Κουτσιμπασόπουλος), Τσομίδης, Παρασχόπουλος, Νέστορας (40′ λ.τρ. Ντ. Τσουλχάι), Βασίλτσης (70′ Παυλίδης), Ηλίας, Γκιλιόπουλος, Λούτσης, Θεοδώρου (80′ Ασλανίδης).

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ: Καρβέλης, Παλιάτσας (62′ Αγρογιάννης), Γιάκος, Καταρέλος, Σκιαδάς, Νταλιάνης, Ντούλιας, Ζοτάι (50′ Ντάβανος, λ.τρ. 78′ Καζανάς), Φραγκούλης (68′ Γιαννακόπουλος), Μπελεβώνης, Καρατσώλης.