Εύκολα ο Ολυμπιακός τον Λεβαδειακό στο Ρέντη

Δεν αντιμετώπισε κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα ο Ολυμπιακός στο ματς των Κ17 απέναντι στον Λεβαδειακό, στις αθλητικές εγκαταστάσεις του Ρέντη, παίρνοντας τη νίκη με 4-0!

Στο 21′ οι «ερυθρόλευκοι» άνοιξαν το σκορ με τον Θεοδωρίδη, ενώ πέντε λεπτά μετά με πέναλτι ο Γούλας έκανε το 2-0!

Το 3-0 έγινε ξανά από τον Θεοδωρίδη στο 30′ και ο Γούλας πάλι διαμόρφωσε το τελικό 4-0 στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Τάσος Θέος): Τζολάκης, Ασλανίδης, Τιμολέων, Τσάβος, Κεραμίδας, Γούλας, Γεωργακόπουλος, Θεοδωρίδης, Κατσαβάκης, Τόλιος, Σταμούλης, ενώ αγωνίστηκαν και οι Ντότης, Σουρλής, Αρσενίδης, Τζόρβας, Ντόη.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Γιάννης Κάντας): Θεοδωρόπουλος, Παλιάτσας, Δεληγιάννης (59′ Σκλαβούνος), Γερακιός, Μολές, Φερφυρής (59′ Αγρογιάννης), Παπανδρέου (71′ Καντάς), Λεχουρίτης, Τσιώλης, Μυτάκης (59′ Λέτης), Αποστολάκης.