Η ισοπαλία αδικεί τον Πανιώνιο απέναντι στον Παναθηναϊκό!

Η καλή παρουσία του Πανιωνίου στον αγώνα με τον Παναθηναϊκό, κάνει τους «κυανέρυθρους» να αισθάνονται αδικημένοι με το τελικό 0-0 στο ματς! Η ομάδα της Νέας Σμύρνης στο πρώτο ημίχρονο είχε καλή ευκαιρία με τον Τσιντώνη για να ανοίξει το σκορ, ενώ στο δεύτερο μέρος ιδιαίτερα στο τελευταίο δεκάλεπτο είχε δύο καλές περιπτώσεις με τους Σουσώνη και Μαχαίρα.

Παράλληλα, να σημειωθεί πως οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται για χέρι που έκανε ο Μανιδάκης μέσα στην περιοχή του Παναθηναϊκού, με τον διαιτητή να θεωρεί την φάση ακούσιο και δεν έδειξε την άσπρη βούλα του πέναλτι.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Δημήτρης Κοροπούλης): Αστράς, Ιωαννίδης, Μπέτσας, Αγγέλης, Μίκο, Αρσενίδης, Τσακιργιάννης (62′ Ατζέλι), Καραχάνας (83′ Ζώτος), Μαχαίρας, Σουσώνης, Τσιντώνης (74′ Καλαμάρης).

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ (Κώστας Φρατζέσκος): Ξενόπουλος, Οικονομόπουλος, Ζωγραφάκης, Θεοχάρης, Μανιδάκης, Σκεντεράι, Αποστολάκης, Σέχου, Πίσπας, Μπουζούκης, Δημήτρουλας, ενώ έπαιξαν και οι Ξεπαπαδάκης, Καλομοίρης, Βλαχόπουλος.