Ισόπαλοι Λεβαδειακός και Ατρόμητος

Με δύο γκολ που μπήκαν στο πρώτο ημίχρονο, διαμορφώθηκε το τελικό 1-1 στην αναμέτρηση Λεβαδειακός-Ατρόμητος για το Νότιο όμιλος της Superleague Κ17.

Η ομάδα του Περιστερίου ήταν αυτοί που άνοιξε το σκορ στον αγώνα μόλις στο 14′, με το γκολ του Ζούνη. Από την πλευρά τους οι γηπεδούχοι πίεσαν για την ισοφάριση, κάτι που το κατάφεραν στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους με το πέναλτι του Τσίμπου.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Βαγγέλης Μακαλιάς): Ζωγράφος, Γιαννακόπουλος, Σόφης, Μανέτας, Τσίμπος, Αργυρίου, Κουκοβήνος, Παχούμης, Δήμος, Ιωαννίδης, Μεντής.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Διονύσης Σάσσαλος): Μανδάς, Ανδριόπουλος, Ξενάκης, Πατσίκας (88′ Πολίτης), Βλαχομήτρος (75′ Κουστουμπάρδης), Αθανασίου (85′ Καστόρης), Χοχλαστός, Ξενοπανάγος, Διακογεωργίου, Κολινιάτης (75′ Σάσσαλος), Ζούνης (56′ Βαγγέλης).