Μονόλογος Ατρόμητου στα Χανιά!

Δεν αντιμετώπισαν κάποιο πρόβλημα οι μικροί του Ατρόμητου στα Χανιά απέναντι στον Πλατανιά, για το Νότιο όμιλο της Superelague K17. Η ομάδα του Περιστερίου νίκησε εκτός έδρας τον Πλατανιά με 4-0!

Στο 41ο λεπτό της αναμέτρησης ο Ζούνης έκανε το 0-1, ενώ στα τελευταία λεπτά του αγώνα κατάφερε να φτάσει το σκορ σε υψηλά επίπεδα.

Από το 78′ και μετά ο Μπουρντένης έκανε το ματς προσωπική… υπόθεση και με δικό του χατ τρικ σκοράροντας στο 78′, 86′ και 93′ διαμόρφωσε το τελικό 0-4!

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Γιώργος Ριτζάκης): Γεωργιλαδάκης, Ψαρουδάκης (77′ Μαρκαντωνάκης), Σαρρής, Μαράκης, Γιαννικάκης (75′ Κουτάς), Φασαράκης (77′ Αλιφιεράκης), Νικόλι, Στεφανίδης, Σκέντζος (42′ Φραγγεδάκης), Σταυρουλάκης, Παπιομίτογλου (66′ Μάλαμας).

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Διονύσης Σάσσαλος): Μανδάς, Πολίτης, Ρίζος, Ανδριόπουλος, Αθανασίου, Ξενοπανάγος, Δακτυλίδης, Σάσσαλος, Βαγγέλης, Ζούνηςε, Κολινιάτης, ενώ έπαιξαν και οι Ρονάλντο, Καστόρης, Καλλιμούκος, Μπουρντένης, Αλτάνης.