Τελευταiα Νeα:

Σκόραραν νωρίς και… τέλος

Στο 1-1 έμειναν Λεβαδειακός και Ατρόμητος στη Θήβα για το πρωτάθλημα της Superleague K20. Οι δύο ομάδες σκόραραν στα πρώτα λεπτά του κάθε ημιχρόνου και στη συνέχεια παρά τις ευκαιρίες που δημιούργησαν δεν μπόρεσαν να σημειώσουν δεύτερο γκολ το οποίο θα έκανε τη διαφορά στο ματς.

Η ομάδα του Περιστερίου ήταν αυτή που μπήκε δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και κατάφερε να προηγηθεί μόλις στο 9′ με το γκολ του Φαρία! Από την άλλη ο Λεβαδειακός ισοφάρισε σε 1-1, επίσης στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου. Συγκεκριμένα, στο 50′ ο Πόρης έστειλε την μπάλα στα αντίπαλα δίχτυα και διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Ηλίας Λιόντος): Λύτρας, Μερεντίτης, Βυθούλκας, Γρηγοριάδης, Δαρδαμάνης, Λιάγκας, Μέσι, Νίκας, Σαραντίδης, Ζυμπέρι, Πόρης, έπαιξαν και οι Σαλιάι, Λαμτσελάρι, Φάσσας.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Κώστας Παρθενίου): Κίναλης, Ιγκμπινόμπα, Τζίνοβιτς, Κρουσιέλ, Στρούγγης, Παυλής, Φαρία, Λαζαρίδης, Νταβιώτης, Χαϊρούλα, Τσατσόπουλος, αγωνίστηκαν και οι Λώλος, Τριμμάτης, Δαλκαφούκης.