Τα αποτελέσματα της πρώτης ημέρας του Χριστουγεννιάτικου τουρνουά της ΕΠΣΑ

Δυνατές… μάχες γίνονται στα γήπεδα της Αθήνας, με τους πιτσιρικάδες να συμμετέχουν στο 4ο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά της ΕΠΣ Αθηνών! Την Τρίτη πραγματοποιήθηκε η πρώτη ημέρα της διοργάνωσης και στο newsacademies.gr μπορείτε να διαβάσετε αναλυτικά τα αποτελέσματα όλων των κατηγοριών:

Εφηβικό – Α’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Επίλεκτοι 01-Ποσειδώνας Δημ. Ηρακλείου 4-0
ΠΑΣ Γαλάτσι-Κένταυρος Βριλησσίων 0-2
Επίλεκτοι 01-Κένταυρος Βριλησσίων 1-2

Εφηβικό – Α’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Δάφνη Αθηνών-COERVER 0-1
Τριφυλλιακός-Απόλλων Χαλανδρίου 0-0

Εφηβικό – Β’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Επίλεκτοι 00-Αχιλλέας Κάτω Αχαρνών 6-2
ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης-Πανερυθραϊκός 1-0

Εφηβικό – Β’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Ατρόμητος Αθηνών-ΑΟ Ιλίου 1-1
Χαϊδάρι-Αίας Αθηνών 6-2

Εφηβικό – C’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Κ.Ε.Φ.Α. Κυθήρων-Σούρμενα 0-2
Πανιώνιος-Υμηττός 2-1

Παιδικό – Α’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Παράδεισος-Ποσειδώνας Δημ. Ηρακλείου 2-3
COERVER-Κένταυρος Βριλησσίων 1-5

Παιδικό – Α’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Αθηναΐδα-ΠΑΣ Γαλάτσι 4-7
Επίλεκτοι 03-Γκυζιακός 3-0

Παιδικό – Β’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης-Επίλεκτοι 02 2-1
Πανερυθραϊκός-ΑΕ Ηράκλειο 0-4

Παιδικό – Β’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Ατρόμητος Αθηνών-ΑΟ Ιλίου 1-0

Παιδικό – C’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Σούρμενα-Ηλυσιακός 5-2
ΠΑΣ Γιάννινα-ΟΣΦΠ Αλίμου 2-7

Παιδικό – C’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Απόλλων Χαλανδρίου-Υμηττός 1-4
Αμπελόκηποι-Πανιώνιος 1-2

Παμπαιδικό – Α’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Ομάδα 1-Κένταυρος Βριλησσίων 0-3
Ατρόμητος Χαλανδρίου-ΑΕ Ηράκλειο 2-3
Ομάδα 1-ΑΕ Ηράκλειο 0-3

Παμπαιδικό – Α’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Απόλλων Χαλανδρίου 2-Επίλεκτοι 05 3-1
Αγ. Παρασκευή-Αθηναΐδα 4-2

Παμπαιδικό – Β’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Απόλλων Σμύρνης 1-Ομάδα 1 3-0
Πανερυθραϊκός-Επίλεκτοι 04 0-3
Πανερυθραϊκός-Ομάδα 1 3-0

Παμπαιδικό – Β’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Ατρόμητος Αθηνών-Καματερό 5-3
ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης 2-Χαϊδάρι 1-2

Παμπαιδικό – C’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Παπάγος-Αμπελόκηποι 1-1
Απόλλων Χαλανδρίου 1-Υμηττός 5-4

Παμπαιδικό – C’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
ΟΣΦΠ Αλίμου σχολή 1-Σούρμενα 2-1
ΠΑΟ School Αλίμου-Πανιώνιος 2-0

Παμπαιδικό – D’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
ΟΣΦΠ Αλίμου σχολή 2-ΠΑΣ Γιάννινα 2-0
Φοίνικας Καλλιθέας-Νίκη Αλίμου 0-6

Προτζούνιορ – Α’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Αθηναΐδα-Παπάγος 0-6
Κένταυρος Βριλησσίων-ΠΑΣ Γαλάτσι 3 8-2

Προτζούνιορ – Α’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Ηλυσιακός 1-Ακαδημία Λάκη 3-9
ΠΑΣ Γαλάτσι 1-Δούρειος Κυψέλη 1 5-3

Προτζούνιορ – Β’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
ΠΑΣ Γαλάτσι 2-Αμπελόκηποι 8-14
Ηλυσιακός 2-Δούρειος Κυψέλης 2 5-5

Προτζούνιορ – Β’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Πανερυθραϊκός-Ποσειδώνας Δημ. Ηρακλείου 0-6
COERVER-Ελευθερούπολη 6-0

Προτζούνιορ – C’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Ατρόμητος Αθηνών-ΠΑΕ Απόλλων Σμύρνης 0-3
Επίλεκτοι-Καματερό 10-4

Προτζούνιορ – D’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Πανιώνιος-Φοίνικας Καλλιθέας 1 5-2
ΠΑΣ Γιάννινα-Υμηττός 4-4

Προτζούνιορ – D’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
ΟΣΦΠ Αλίμου σχολή 1-Νίκη Αλίμου 2-1
ΟΣΦΠ Ηλιούπολης σχολή-Πανιώνιος ΓΣ 1 0-4

Προτζούνιορ – Ε’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Φοίνικας Καλλιθέας 2-Πανιώνιος ΓΣ 2 1-3
ΟΣΦΠ Αλίμου σχολή 2-Ίωνες Παλαιού Φαλήρου 5-2

Τζούνιορ – Α’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Κένταυρος Βριλησσίων-Δούρειος Κυψέλης 1 3-6
Αμπελόκηποι-Παπάγος 1-5

Τζούνιορ – Α’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
Απόλλων Χαλανδρίου 1-Τριφυλλιακός 4-4
Ηλυσιακός-Απόλλων Σμύρνης 2 1-7

Τζούνιορ – Β’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Αθηναΐδα 2-ΠΑΣ Γαλάτσι 1-7
Δούρειος Κυψέλης 2-Επίλεκτοι 07 3-3

Τζούνιορ – Β’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
COERVER-ΑΕ Ηράκλειο 0-6
Αγία Παρασκευή-Ποσειδώνας Δημ. Ηρακλείου 4-0

Τζούνιορ – C’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Αθηναΐδα 1-Χαλάνδρι 0-2
Αθηναΐδα 1-Καματερό 0-2
Καματερό-Χαϊδάρι 1-0
Επίλεκτοι 06-Πανερυθραϊκός 5-1

Τζούνιορ – D’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
ΟΣΦΠ Ηλιούπολης σχολή-Πανιώνιος 1-6
ΠΑΣ Γιάννινα 1-Υμηττός 6-2

Τζούνιορ – D’ Γκρουπ 2ος Όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα 2-Σούρμενα 0-6
ΟΣΦΠ Αλίμου σχολή 1-Φοίνικας Καλλιθέας 6-0

Τζούνιορ – Ε’ Γκρουπ 1ος Όμιλος
Φοίνικας Καλλιθέας 2-Νίκη Αλίμου 2-0
ΟΣΦΠ Αλίμου σχολή 2-Ίωνες Παλαιού Φαλήρου 5-1