Τα αποτελέσματα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά!

Τα αποτελέσματα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά!

Διαβάστε αποκλειστικά στο newsacademies.gr τα αποτελέσματα του «Θουκυδιδείου» τουρνουά σε όλες τις κατηγορίες!

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ B’ ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE ΑΚ COERVER Π. ΦΑΛΗΡΟ 6-2 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ B’ ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE ΑΚ COERVER ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 3-4 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0-6 ΕΠΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ 1-1 ΥΜΗΤΤΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 2-1 ΡΑΦΗΝΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» AK JUVENTUS ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 2-2 ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OUT» Γ.Σ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΣΜΟΣ Β. Π. 1-0 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2-5 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ 0-3 ΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΣΚΟΡΠΙΟΣ 0-0 ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ 1-1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 1-4 ΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ 1-2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-4 ΑΛΜΑ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 3-3 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ CHAMPIONS ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 6-0 ΓΟΥΔΙ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΕΣ Π.Φ. 2-1 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΚ COERVER ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 2-1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΠΦ 4-0 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΚ COERVER 6-1 ΧΕΡΩΜΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 3-4 ΕΠΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 4-1 ARENA RENTI
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π.Φ. 5-3 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 Π. ΦΑΛΗΡΟ 1-2 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ 5-5 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π.Φ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 4-6 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜHTTOY 3-0 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 4 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 0-1 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-6 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΑΓ. ΔΗΜ. 4-5 ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΟΥ ΡΕΝΤΗ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 2-3 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 4-0 FAIR PLAY
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (07) 1-3 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 3-0 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΧ. ΟΣΦΠ 2-5 ALEO ΟΡΦΕΩΣ 201
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ 2-0 ΑΛΜΑ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΣΧ. ΟΣΦΠ 0-6 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 3-0 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ 4-1 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1-1 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 3-0 ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ 1-3 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 2-2 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 2-1 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ 1-3 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 1-8 ΧΩΡΑΦΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ 1-4 ΦΩΣΤΗΡΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΙΛΙΟΥ 0-1 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 3-0
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΚ ΠΕΠΠΕ Ν. ΙΩΝΙΑ 0-4
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. 0-0
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2-3
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ 4-4
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (2) SOCCER ACADEMY ΠΕΝΤΕΛΗΣ (1) 7-2
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (1) ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (2) 1-1
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (2) ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (1) 0-1
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3-7
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. (2) ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3-6
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2 ΑΚ. ΛΑΚΗ 1-4
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4-0
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 2η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 6-7
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 2η ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚ ΛΑΚΗ 3-0
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 2η ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 6-7
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 2η ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2 ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ 8-6
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 2η SOCCER ACADEMY 1 ΓΑΛΑΤΣΙ 4-8
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 2η ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ 1 ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ 2 0-0
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 2η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΟΥΚΑΣ 6-2
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 2η ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡΙΛ. 2-2
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 2η SOCCER ACADEMY 2 ΘΗΣΕΑΣ ΔΗΜ ΗΡΑΚΛ. 3-0
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCER ACADEMY ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡΙΛ. 4-5
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ΒΟΡΕΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΝΟΙΞΗ 6-7
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ ATHLETIC CENTER ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. 3-6
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 2-2
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 3-2
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ 1-4
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 0-4
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΕΚ ROOTS ΚΑΜΑΤΕΡΟ 4-3
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ. 2-2
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ 3-6
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1-1
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-1
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ ΑΕΚ FUTSAL ΠΕΡ. 5-2
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ. ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1-0
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 3-3
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1-0
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ 2 ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2 1-4
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΩΝΑΣ 1 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ 4-0
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΗΛ. 1-3
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 4-0
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 6-2
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΕΛΠΙΔΑ 3 4-2
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1 3-1
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 6-7
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3-1
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΑΤΤΑΛΟΣ 3-1
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ 6-1
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0-1
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 5-1
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-7
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2-1
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 1-4
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 3-3
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) SOCCERLAND ΙΑΣΟΝΑΣ 0-0
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ (2) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 6-1
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ 7-2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1-3
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2-5
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 0-3
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ 2 Α.Ο. ΙΛΙΟΥ 1 3-2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ 1 ΙΑΣΩΝ 0-1
JUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ 4-2
JUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ 1 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1 4-3
JUNIOR ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 0-6
JUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ 1 ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 5-0
JUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΟΣΦΠ 3 3-0
JUNIOR ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΟΣΦΠ 1-5
JUNIOR ΚΟΛΩΝΟΣ 2 Γ.Σ.Α.Α. 2 1-9
JUNIOR ΚΟΛΩΝΟΣ 1 Γ.Σ.Α.Α. 1 1-4
JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΟΣΦΠ 6-2
JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΟΣΦΠ 2 1-4
JUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 1 8-2
JUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 2 4-3
JUNIOR ΟΣΦΠ 3 ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ 4-4
JUNIOR ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2 Γ.Σ.Α.Α. 3 10-2
JUNIOR ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. 2 Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8-4
JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ 2 3-3
JUNIOR ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΟΣΦΠ 5 2-6
PROJUNIOR ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ 3-1
PROJUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ 2 3-0
PROJUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ 1 ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3-4
PROJUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ 5-6
PROJUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΟΣΦΠ 0-2
PROJUNIOR ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 3 0-2
PROJUNIOR ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 1 2-6
PROJUNIOR ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 2 6-2
PROJUNIOR Γ.Σ.Α.Α. 2 Γ.Σ.Α.Α 1 2-2
PROJUNIOR ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ ΟΣΦΠ 1-2
PROJUNIOR ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 1 ΟΣΦΠ 2 2-6
PROJUNIOR ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2 ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2 1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΟΣΦΠ 3 5-3
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΣΦΠ 07 Π 2-4
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ. Γ.Σ.Α.Α. 9-2
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ. 1-1
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ. ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ 4-5
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. 2-7
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. 2 ΟΣΦΠ 2 2-3
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΣΦΠ 2-5
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΟΣΦΠ 2-1