Τα πάντα έγιναν μέσα σε δέκα λεπτά!

Μέσα σε ένα δεκάλεπτο κρίθηκε ο νικητής στην εξ αναβολής 23η αγωνιστική ανάμεσα στον ΠΑΣ Γιάννινα και τον Λεβαδειακό, με τους γηπεδούχους να παίρνουν το τρίποντο με το υπέρ τους 1-0!

Συγκεκριμένα, στο 7′ ο Λεβαδειακός είχε δοκάρι με τον Ιωαννίδη, χάνοντας την ευκαιρία να ανοίξει το σκορ, ενώ τρία λεπτά η ομάδα των Ιωαννίνων σημείωσε το γκολ που έκανε τη διαφορά στον αγώνα.

Ο Ζαχαρός «γέμισε» στην αντίπαλη περιοχή με εκτέλεση φάουλ και ο Ζώγκος με το κεφάλι διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα!

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Χρήστος Αγγέλης): Παπαϊωάννου, Κάγια, Μιλιγγιώτης (46′ Λιάππης), Ζώγκος, Βασιλάκης, Νικολόπουλος, Ζαχαρός, Λιάσος, Μπισέλας (75′ Τσούνης), Κ. Παπαδόπουλος, Πήλιος (46′ Τάτσης).

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Βαγγέλης Φράγκας): Ζωγράφος, Βλαβιανός, Τσίμπος, Μανέτας, Κουκοβίνος (77′ Αργυρίου), Χιλάι, Δήμος, Νίκας, Ιωαννίδης, Πόρης (62′ Παχούμης), Φάσσας (84′ Παντίσκος).

* Η φωτογραφία είναι από την ιστοσελίδα super-fm.gr.