Όλο το πρόγραμμα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά!

Όλο το πρόγραμμα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά!

Διαβάστε στο newsacademies.gr το αναλυτικό πρόγραμμα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά! Γεμάτη… δράση για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο για όλους τους πιτσιρικάδες της διοργάνωσης!

Αναλυτικά το πρόγραμμα της διοργάνωσης:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ B’ ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE ΘΟΥΚΥΔΙΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΚ COERVER ΚΥΡΙΑΚΗ 20:30 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ B’ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE ΘΟΥΚΥΔΙΕΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 2001 ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΘΟΥΚΥΔΙΕΙΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ AK. JUVENTUS ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΘΟΥΚΥΔΙΕΙΟ CHAMPIONS ΑΛΙΜΟΥ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΘΟΥΚΥΔΙΕΙΟ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΘΟΥΚΥΔΙΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OUT» ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΟΙΞΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΓΗΠ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΜΠΑΤΙΣΤΑ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΝΙΟΧΟΣ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΙΩΝΕΣ Π.Φ. CHAMPIONS ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:15 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ARENA RENTI
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΚ. COERVER ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π.Φ. ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΕΠΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ Α.Ο.Ν.Α. ΤΡΑΧΩΝΕΣ (2) ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΔΑΦΝΗ Π.Φ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:00 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΧΕΡΩΜΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ (2) ΚΥΡΙΑΚΗ 09:00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΔΑΦΝΗ Π.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟtd>

13:00 ΧΕΡΩΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:45 Β’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 4 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 4 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΡΕΝΤΗ ΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:00 ARENA RENTI
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 ΑΛΜΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 FAIR PLAY
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 2 Α.Ο.Ν.Α. ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΧΕΡΩΜΑ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΔΑΚ ΗΛΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14:15 ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19:45 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13:15 ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔOΝΑ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18:15 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ARENA RENTI
ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 ΧΩΡΑΦΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ Α.Ε. ΙΛΙΟΥ Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15:30 ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:45 ΦΩΣΤΗΡΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΧ.ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 15:45 ΧΩΡΑΦΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 ΧΩΡΑΦΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΚ. JUVENTUS ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ ΚΟΣΜΟΣ ΒΠ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΙΞΗ ΜΑΡΟΥΣΙ ATHLETIC CENTER
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (1) ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (2) SOCCER ACADEMY ΠΕΝΤΕΛΗ (1)
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ.
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡ. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΒΠ ΑΚ. ΛΑΚΗ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 3η ΑΚ. ΛΑΚΗ ΑΝΟΙΞΗ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 3η ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 1
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 3η ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 3η ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΗΦΙΣΙΑ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 3η ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ 1
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 3η ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ 2 SOCCER ACADEMY 1
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 3η ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡΙΛ. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 3η ΔΟΥΚΑΣ SOCCER ACADEMY 2
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 3η ΘΗΣΕΑΣ ΔΗΜ ΗΡΑΚΛ. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡΙΛ.
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. ΑΚ. ΛΑΚΗ
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ SOCCER ACADEMY ΠΕΝΤΕΛΗΣ
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ΒΟΡΕΙΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ ATHLETIC CENTER ΑΝΟΙΞΗ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ.
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ. ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ/ΓΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΕΚ ROOTS
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ.
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΕΚ FUTSAL ΠΕΡ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ.
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΩΝΑΣ 1 ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) AEK ROOTS ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ 2 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΗΛ.
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 3
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 ΑΤΤΑΛΟΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) SOCCERLAND ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΕΡΜΗΣ (2)
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ ΑΕ ΙΛΙΟΥ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ.
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ SOCCERLAND
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ (1) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ 2 ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ 1 Α.Ο. ΙΛΙΟΥ 1
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΙΑΣΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΤΡΑΧΩΝΕΣ PAO SCHOOL
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΚΟΜΠΡΑ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ PAO SCHOOL
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΗΝΙΟΧΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2 ΑΟΝΑ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΦΩΣΤΗΡΑΣ 1 ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PAO SCHOOL 2 ΠΗΓΑΣΟΣ
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΠΑΕ ΟΣΦΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΟΝΑ 2 ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝΑ 1
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΤΡΑΧΩΝΕΣ 4 ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ AK. COERVER
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΟΝΑ 1 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ PAO SCHOOL 1
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. Κ. 1
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ Γ.Σ.Α.Α. 2
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΟΛΩΝΟΣ 1
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP Γ.Σ.Α.Α. 2 ΦΟΙΒΟΣ Ν. Κ. 2
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. Κ. ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 ΟΣΦΠ 2
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 1 ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ 2 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ 1 ΟΣΦΠ 1
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP Γ.Σ.Α.Α. 3 ΟΣΦΠ 2
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ.2
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ.
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 1
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΟΣΦΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 2
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 3
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 1 Γ.Σ.Α.Α. 1
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΟΣΦΠ 3 ΚΟΛΩΝΟΣ 2
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΟΣΦΠ ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ.
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ ΦΟΙΒΟΣ Ν. Κ. 1
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP Γ.Σ.Α.Α. 1 ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ. 2
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
PROJUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 4 ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ 3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΟΣΦΠ 4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΟΣΦΠ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΦΟΙΒΟΣ Ν. Κ. Γ.Σ.Α.Α.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΟΣΦΠ ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. Κ. 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. Κ. 1 ΟΣΦΠ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. Κ. Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΟΣΦΠ 3 ΦΟΙΒΟΣ Ν. Κ.