Το πρόγραμμα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά στο newsacademies.gr!

Το πρόγραμμα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά στο newsacademies.gr!

Το newsacademies.gr… εγκαινιάζει τη συνεργασία του με το «Θουκυδίδειο» τουρνουά! Διαβάστε αποκλειστικά στο newsacademies.gr το πρόγραμμα της διοργάνωσης για το Σαββατοκύριακο, σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες!

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ B’ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE ΑΚ COERVER Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ B’ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE ΑΚ COERVER ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ CHAMPIONS ΑΛΙΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:15 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΕΠΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 14:45 ΥΜΗΤΤΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΡΑΦΗΝΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» AK JUVENTUS ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OUT» Γ.Σ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΣΜΟΣ Β. Π. ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 12:30 ΕΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΗΝΙΟΧΟΣ ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΕΠΟ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΑΛΜΑ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ CHAMPIONS ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΓΟΥΔΙ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΕΣ Π.Φ. ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΚ COERVER ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:45 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΦΝΗ ΠΦ ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΑΚ COERVER ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΧΕΡΩΜΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΕΠΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9:00 ARENA RENTI
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π.Φ. ΣΑΒΒΑΤΟ 19:15 ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟtd>

14:00 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΑΦΝΗ Π.Φ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜHTTOY ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 4 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΔΑΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΟΥ ΡΕΝΤΗ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 FAIR PLAY
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (07) ΚΥΡΙΑΚΗ 9:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ALEO ΟΡΦΕΩΣ 201
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12:30 ΑΛΜΑ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 9:00 ΓΑΛΑΞΙΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9:00 ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:15 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 9:00 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΧΩΡΑΦΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΦΩΣΤΗΡΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΒΠ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚ JUVENTUS
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΚ ΠΕΠΠΕ Ν. ΙΩΝΙΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π.
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (2) SOCCER ACADEMY ΠΕΝΤΕΛΗΣ (1)
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (1) ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (2)
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (1)
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (1) ΑΝΟΙΞΗ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (2) ΑΚ. ΠΕΠΠΕ (1)
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. (2) ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2 ΑΚ. ΛΑΚΗ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 2η ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 2η ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΚ ΛΑΚΗ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 2η ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 1 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE 2η ΟΜΑΔΑ 1 ΑΝΟΙΞΗ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 2η ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 2η SOCCER ACADEMY 1 ΓΑΛΑΤΣΙ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 2η ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ 1 ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ 2
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE 2η ΟΜΑΔΑ 1 ΚΗΦΙΣΙΑ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 2η ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΔΟΥΚΑΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 2η ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡΙΛ.
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 2η SOCCER ACADEMY 2 ΘΗΣΕΑΣ ΔΗΜ ΗΡΑΚΛ.
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE 2η ΟΜΑΔΑ 1 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCER ACADEMY ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡΙΛ.
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ΒΟΡΕΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΝΟΙΞΗ
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ ATHLETIC CENTER ΚΟΣΜΟΣ Β.Π.
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ E’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ/ΓΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ.
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΕΚ ROOTS ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ.
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ ΑΕΚ FUTSAL ΠΕΡ.
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝ. ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) AEK ROOTS ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ 2 ΑΕ ΙΛΙΟΥ 2
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΩΝΑΣ 1 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΗΛ.
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ 2 ΕΛΠΙΔΑ 3
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ 1 ΚΑΜΑΤΕΡΟ 1
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΟΣΦΠ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 1 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 ΑΤΤΑΛΟΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ SOCCERLAND
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) SOCCERLAND ΙΑΣΟΝΑΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ (2) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΡΜΗΣ (1)
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓ.
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ 2 Α.Ο. ΙΛΙΟΥ 1
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ 1 ΙΑΣΩΝ
JUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ
JUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ 1 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 1
JUNIOR ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3
JUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ 1 ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
JUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΟΣΦΠ 3
JUNIOR ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΟΣΦΠ
JUNIOR ΚΟΛΩΝΟΣ 2 Γ.Σ.Α.Α. 2
JUNIOR ΚΟΛΩΝΟΣ 1 Γ.Σ.Α.Α. 1
JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΟΣΦΠ
JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΟΣΦΠ 2
JUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 1
JUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 2
JUNIOR ΣΧ. ΤΑΥΡΟΣ ΠΑΕ ΟΣΦΠ
JUNIOR ΟΣΦΠ 3 ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ
JUNIOR ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2 Γ.Σ.Α.Α. 3
JUNIOR ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. 2 Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
JUNIOR ΠΑΕ ΟΣΦΠ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ 2
JUNIOR ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΟΣΦΠ 5
PROJUNIOR ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
PROJUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ 2 ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ 2
PROJUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν. ΚΟΣΜΟΥ 1 ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
PROJUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ
PROJUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΟΣΦΠ
PROJUNIOR ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 3
PROJUNIOR ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 1
PROJUNIOR ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 2
PROJUNIOR Γ.Σ.Α.Α. 2 Γ.Σ.Α.Α 1
PROJUNIOR ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ ΟΣΦΠ
PROJUNIOR ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 1 ΟΣΦΠ 2
PROJUNIOR ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2 ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΟΣΦΠ 3
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΣΦΠ 07 Π
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ. Γ.Σ.Α.Α.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ. ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. 2 ΟΣΦΠ 2
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΣΦΠ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΟΣΦΠ
JUNIOR ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Γ. Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΚΟΥΡΟΣ
JUNIOR ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ 4
JUNIOR ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΝΙΟΧΟΣ
JUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 5
JUNIOR PAO SOCCER SCHOOL ΚΟΜΠΡΑ
PROJUNIOR ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Γ. Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 1 ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR ΗΝΙΟΧΟΣ 1 ΚΟΥΡΟΣ
PROJUNIOR ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
PROJUNIOR ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΗΝΙΟΧΟΣ 2
PROJUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2
PROJUNIOR PAO SOCCER SCHOOL 2 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2
PROJUNIOR PAO SOCCER SCHOOL 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ PAO SCHOOL
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΟΥΡΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ PAO SCHOOL 1 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΓΣΗ ΗΝΙΟΧΟΣ 1
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥ 1 ΑΟΝΑ 2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ COERVER ΚΟΥΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥ 2 PAO SCHOOL 2