Αναλυτικά το πρόγραμμα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά!

Διαβάστε στο newsacademies.gr το αναλυτικό πρόγραμμα του «Θουκυδίδειου» τουρνουά! Γεμάτη… δράση για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο για όλους τους πιτσιρικάδες της διοργάνωσης!

Αναλυτικά το πρόγραμμα της διοργάνωσης:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΕΦΗΒΙΚΟ B’ ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE ΘΟΥΚΥΔΙΕΙΟ ΑΚ COERVER ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (01) ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ B’ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE ΘΟΥΚΥΔΙΕΙΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΕLITE LEAGUE Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2001 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΓ. ΚΟΣΜΑΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» CHAMPIONS ΑΛΙΜΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OFF» ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΕΦΗΒΙΚΟ ΕLITE «PLAY OUT» ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15:30 ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΗΝΙΟΧΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΗΝΙΟΧΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΕΠΟ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΧ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ ΑΚ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 FAIR PLAY
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
JUNIOR ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΙΩΝΕΣ ΠΦ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:00 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΓΟΥΔΙ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ CHAMPIONS ΑΛΙΜΟΥ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΔΑΦΝΗ ΠΦ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΚ COERVER ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:45 ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΚ COERVER ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ 1 ΗΝΙΟΧΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΕΠΟ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 09:00 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ACTION SOCCER
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Α’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΠΦ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟtd>

10:15 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 Α’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 FAIR PLAY
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ACTION
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 ΦΟΙΒΟΣ ΑΙΟΛΟΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΧΕΡΩΜΑ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ELITE ACADEMY ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΛΙΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 CHAMPIONS
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Β’ ΝΟΤΙΟΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 A’ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 09:00 ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:15 ΧΩΡΑΦΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΓ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:00 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ARENA RENTI
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 PLAY PARK
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΕΝΩΣΗ ΡΕΝΤΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΒΟΗΘ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10:15 ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γ’ ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ν. ΙΩΝΙΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ. ΑΚ. ΠΕΠΠΕ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΒΠ ΑΚ. JUVENTUS
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ PLAY OFF ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ PLAY OUT ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ PLAY OFF ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ PLAY OFF ΑΚ. ΠΕΠΠΕ ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ PLAY OUT ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ PLAY OUT ΚΟΣΜΟΣ ΒΠ SOCCER ACADEMY ΠΕΝΤΕΛΗ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΟΙΞΗ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ 1
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ SOCCER ACADEMY PENTELI ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΠΕΠΠΕ 2 ΚΟΣΜΟΣ ΒΠ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΛΑΚΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡ.
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
JUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΣΜΟΣ ΒΠ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE ΑΝΟΙΞΗ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ELITE LEAGUE ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ 1 ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ 2
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE ΚΗΦΙΣΙΑ ΚΩΣΤΕΑ – ΓΕΙΤΟΝΑ 2
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SPORTteam LEAGUE SOCCER ACADEMY 1 ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE SOCCER ACADEMY 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΘΗΣΕΑΣ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛ.
PROJUNIOR ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCERtime LEAGUE ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΔΟΥΚΑΣ
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΒΡ. MAROUSI ATH. CENTER
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΑΚ. ΛΑΚΗ ΑΝΟΙΞΗ
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ SOCCER ACADEMY PENTELI ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
BAMBINI ΜΠΟΥΡΛΗΣ Ε’ ΒΟΡΕΙΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΚΟΣΜΟΣ ΒΠ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. 1 ΕΝ. ΡΕΝΤΗ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΚΟΛΩΝΟΣ 1 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΚΟΛΩΝΟΣ 2 Γ.Σ.Α.Α. 3
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 3 Γ.Σ.Α.Α. 1
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ. 1 Γ.Σ.Α.Α. 1
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΟΣΦΠ 1 ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ. 2
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 ΟΣΦΠ 2
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 1 ΟΣΦΠ 3
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 2 ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ 2 ΟΣΦΠ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΣΦΠ 4
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΟΣΦΠ 5
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ 2
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ 1 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΣΧ. ΤΑΥΡΟΣ ΣΧ. ΛΑΓΟΝΗΣΙ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP JUNIOR ΟΣΦΠ 2 ΟΣΦΠ 1
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ. 1 Γ.Σ.Α.Α 1
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ. 2 Γ.Σ.Α.Α. 2
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΟΣΦΠ 2 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 2 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 3 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ 2
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ 1
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΣΧ. ΤΑΥΡΟΣ ΣΧ. ΛΑΓΟΝΗΣΙ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP PROJUNIOR ΑΝ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΝ. ΡΕΝΤΗ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. ΟΣΦΠ 4
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ Ν.Κ. 2 Γ.Σ.Α.Α.
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΦΟΙΒΟΣ Ν.Κ. ΟΣΦΠ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ Κ.
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ. ΑΙΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΑΣ ΟΣΦΠ 2
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΠΛΑΤΩΝΑΣ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Κ 1 ΕΝ. ΡΕΝΤΗ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΣ ΣΧ. ΛΑΓΟΝΗΣΙ
ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ CUP ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Δ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΔΥΝΑΜΗ ΑΣ/ΓΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΠΡ.
ΠΑΙΔΙΚΟ (FAIR PLAY) ΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΥΛΟΣ ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Δ.Α.Σ. ΖΕΦΥΡΙ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΑΡΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΣΚΟΡΠΙΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΕΚ ROOTS ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ ΔΑΟ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ FUTSAL ΠΕΡ.
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
JUNIOR Β’ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ (1) AEK ROOTS
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
JUNIOR Γ1′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 2
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΕΛΠΙΔΑ
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Δ.Α.Ο. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
JUNIOR Γ2′ ΟΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΑΜΑΤΕΡΟ Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΗΣ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) Α.Ο. ΙΛΙΟΥ ΑΤΤΑΛΟΣ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
PROJUNIOR A’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΑΤΤΑΛΟΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ 2
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) SOCCERLAND ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ
PROJUNIOR Β’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝ. ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΕΡΜΗΣ (1)
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΑΣ ΖΕΦΥΡΙ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΑΟ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) SOCCERLAND ΕΡΜΗΣ (2)
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓ. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ
PROJUNIOR Γ’ OΜΙΛΟΣ (FAIR PLAY) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Ο. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΔΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΛΠΙΔΑ 2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ ΙΑΣΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΕΛΠΙΔΑ 1
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (FAIR PLAY) Α.Ο. ΙΛΙΟΥ 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΑΟΗ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ COUROS CLUB ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΗΝΙΟΧΟΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ AK COERVER ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΤΑΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP JUNIOR ΗΝΙΟΧΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΕΠΟ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP JUNIOR ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP JUNIOR ΣΟΥΡΜΕΝΑ COUROS CLUB ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP JUNIOR ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:00 ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP JUNIOR PAO SOCCER SCHOOL ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 13:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP JUNIOR ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΤΡΙΤΗ 13:30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP JUNIOR ΔΙΑΝΑ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 11:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PROJUNIOR ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΑΟΗ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 09:00 ΑΟΝΑ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PROJUNIOR ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PROJUNIOR ΗΝΙΟΧΟΣ ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΗΝΙΟΧΟΥ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PROJUNIOR ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ COUROS CLUB ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PROJUNIOR PAO SOCCER SCHOOL ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PROJUNIOR Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PROJUNIOR ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΠΗΓΑΣΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP PROJUNIOR Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 Α.Ο.Η. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ 2 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΑΟΝΑ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΔΙΑΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΑΘΛΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΗΝΙΟΧΟΣ 1 ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΗΝΙΟΧΟΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΗΝΙΟΧΟΣ 2 ΣΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΗΝΙΟΧΟΣ
ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ ILIOS SOCCER CUP ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α.Ο.Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ COUROS ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Δ’ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ